PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH
TWOJA WŁASNA WITRYNA? NIC PROSTSZEGO ... Stworzenie nowoczesnej witryny internetowej w dzisiejszych czasach to podstawa egzystencji w wirtualnym świecie biznesu dla każdego kto prowadzi działalność zarobkową. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu pomogę Państwu w prosty i dostępny sposób na realizację projektu dla Państwa działalności.

Etapy projektowania witryny:

  • zebranie materiałów na witrynę (zdjęcia, tekst, itp.)
  • wybór domeny oraz konfiguracja serwera
  • dobór projektu graficznego
  • realizacja projektu - przedstawianie zmian w projekcie na tymczasowej domenie roboczej wraz z możliwością konsultacji
  • końcowa akceptacja i publikacja w sieci Internet
JAKIE TO NIESIE KORZYŚCI ? Stosując reklamę internetową Twój klient w łatwy sposób może zaczerpnąć wielu potrzebnych informacji na temat Twojej oferty i dokonać transakcji nie wychodząc z własnego domu i nie wykonując ani jednego połączenia telefonicznego o każdej porze dnia i nocy. Informacje zawarte na witrynie firmowej będą dostępne w każdym miejscu na świecie gdzie tylko dociera zasięg sieci Internet. Zaprezentuj swoją działalność niezliczonej liczbie potencjalnych klientów. Zbuduj pozytywny wizerunek profesjonalnej firmy, dzieki reklamie w sieci o zasięgu światowym.

"Klasyczne metody reklamy odchodzą w przeszłość a wraz z postępem czasu i rozwojem technologii, sposoby dotarcia do klienta uległy rewolucji. W obecnej chwili najlepszą drogą do osiągnięcia sukcesu jest profesjonalna reklama własnej firmy w globalej sieci Internet. Witryna internetowa własnej działalności nie tylko podnosi prestiż firmy, ale również daje szerokie możliwości, których brak przy standardowych metodach reklamowych."

ROZMIAR NIE MA ZNACZENIA :) Projektowane strony internetowe dopasowanie są do wyświetlania na wszystkich urządzeń mobilnych i komputerach osobistych. Korzystając z mojej oferty masz pewność że witryna wyświetli się na każdym urządzeniu, a jej treść będzie czytelna w oknie każdej przeglądarki internetowej.

JAK ZAISTNIEĆ W SIECI?

Przedewszystkim skontaktować się ze mną pod numerem +48 600 914 291 i reszta pójdzie jak z płatka. Jeżeli masz pomysł na własną stronę internetową lub widziałeś wzór który przypadła Ci do gustu - odtworzę każdy element zgodnie z Twoją wizją. Jeżeli nie masz pomysłu na realizację projektu wyjdę naprzeciw Twoim potrzebom i stworzę projekt najbardziej do nich dopasowany.

WRÓĆ
KONTAKT TELEFON: 600 914 291 E-MAIL: POCZTA@ARTSC.PL NIP: 573 256 23 32 REGON: 241 298 665 KONTO BANKOWE: 51 1140 2004 0000 3402 7453 0104 WIĘCEJ